nejlepší volba pro Váš domov i Vaší peněženku

O firmě DEDRA

DEDRA  =  správná volba


Společnost DEDRA je již 14 let významným výrobcem produktů bytové a tělové kosmetiky, které jste mohli dosud zakoupit běžně v sítích maloobchodních řetězců. Vzhledem k nastupujícímu celosvětovému trendu distribuce produktů bylo v říjnu 2006 přistoupeno k tomuto obchodnímu trendu.

Marketing firmy nyní funguje na stejném principu jako u řady společností, které prodávají své výrobky prostřednictvím sítě prodejních poradců a katalogového prodeje. Tento způsob distribuce je výhodný jak pro výrobce, tak, a to především, pro zákazníka.

Záměr tohoto distribučního trendu je jasný. Pro výrobce to znamená snížení nákladů na distribuci, pro zákazníka se otevírá možnost individuálních slev a možnost zapojit se do distribučního řetězce se zajímavými odměnami.

Pevně věříme, že každý člověk může najít lepší způsob života jednoduchým výběrem, a to vlastnit svůj vlastní obchod s produkty, které potřebuje každý.
Dedra Innovations vám dává tuto volbu .

Volbu k tomu, abyste transformovali vaše každodenní nákupy do obchodu u společnosti která poskytuje slevu až 30% z vašeho nákupu. A volbu k tomu, abyste vydělávali dodatečných 10 000,- za měsíc nebo vytvořili obchodní organizaci s neomezeným příjmovým potenciálem .

Toto je lepší volba...a cesta k lepšímu životu. A život naplnili uspokojením které přináší volnost, finanční nezávislost, a splnění jakýchkoliv vašich snů.
on - line obchod

  

Dekorativní a pleťová kosmetika

 

TOPlist   www.weblight.cz
DEDRA - exkluzivní bytová kosmetika a drogerie - Vaše příležitost - Vaše úspora - Váš výdělek - Váš pasivní příjem
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one